Kurumsal ve franchise işletmelerin artması, plaza hayatının birçok büyük şehirde benimsenmesi ve farklı nedenlerden dolayı kahve tüketiminin artması, beraberinde karton bardakların da kullanımını artırmıştır. Buna bir de son yıllardaki pandemi sürecinin eklenmesi ve işletmelerin take – away sistemine dönmesiyle birlikte insan hayatının merkezine yerleşen karton bardaklar, hayatın artık hızlı yaşanması ve  kullanıcıların pratik çözümlere başvurmasıyla birçok alanda da kullanılmaya başlanmıştır. Karton bardaklar, kolay bir kullanım sunması ve hem sıcak hem de soğuk içeceklerin ısısını koruması özelliği ile tüketiciye, geri dönüşüme uygunluğu ve üzerine baskı yapılabilmesi ile de işletmeye oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Covid – 19 salgını ile birlikte hijyenin önemi, tüm dünya tarafından bir kez daha anlaşılmıştır. Bu yüzden birçok tüketici günlük hayatında tek kullanımlık bardaklar tercih etmektedir. Karton bardaklar, doğa dostu yapısı sayesinde kullan at özelliğine oldukça uygundur. 

 

Karton bardaklar, farklı ihtiyaçlara yönelik farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Kullanım amaçlarına göre çeşitlendirilebilen karton bardaklar sıcak ve soğuk her içeceğin rahatlıkla tüketilmesini sağlamaktadır. Kişiye özel olmasının yanı sıra birçok işletme tarafından kapakları ile birlikte sunulması, hijyen açısından da bir hayli önemlidir. 

 

Karton bardaklar, sıvı tüketimi olan her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Devlet kurum ve kuruluşları, hastaneler, dershaneler, iş yerleri ve bunun gibi yerlerde su, çay, kahve ve meşrubat gibi içecekler tüketilebilmektedir. 

 

Karton Bardakları İle Reklam İmkânı

Karton bardaklar, birçok işletme tarafından reklam ve tanıtım çalışmaları için de bir hayli tercih edilmektedir. Baskıya uygun yapısı sayesinde bardakların üzerine işletmenin logosu, amblemi, sloganı ya da farklı tasarım uygulamaları eklenebilmektedir. Markanın tanıtımı ve bilinirliği açısından oldukça önemli olan bu reklam stratejisi, işletmeye diğer araçlara göre oldukça uygun bir maliyet sunmaktadır. Bu yüzden reklam ve tanıtım açısından karton bardaklar hayati bir önem taşımaktadır.

 

Bugüne kadar ihtiyaçları karşılamaya odaklanan ve pratik çözüm önerileri ile müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde yanıt veren Kahyaoğlu Plastik, faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. 1980 yılından beri sektörde aktif olarak bulunan Kahyaoğlu Plastik ile ilgili detaylı bilgi almak, ürün ve hizmet yelpazesini incelemek isterseniz https://kahyaogluplastik.com.tr/ web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.