Karton bardakların en üst segmenti olarak kabul edilen double wall bardaklar, uzun yıllardır Avrupa’da kullanılmakta, son yıllarda ülkemizde de gözde ürün haline gelmektedir. Covid – 19 ile birlikte gel – al sistemin yaygınlaştığı bugünlerde sıcak ürünlerin muhafazasını en iyi şekilde sağlayan çift katlı bardaklar, ofislerde, kantinlerde, kafe ve restoranlarda oldukça tercih edilmektedir.

Hem yapısı hem de duruşu double wall bardakların tercih edilirliğini her geçen gür artırmaktadır. Arasında hava boşluğu bulunan çift karton yapısı ile çok sıcak içeceklerde dahi tüketicilere konfor sağlamaktadır.

Birçok kurumsal firmanın, hastanelerin, okulların ya da kamu kuruluşlarının double wall bardak kullanmasının sebebi, üstüne rahatlıkla tasarım yapılabiliyor olmasıdır. Karton bardak üretiminin oldukça zor olmasının yanında double wall bardakların üretim süreci çok daha zorludur. Ancak tamamen kişiye özel üretilebilmekte, gramaj ölçüsü, rengi ve daha birçok detayı kişi isteğine göre belirleyebilmektedir. Reklam ve tanıtım organizasyonları için de oldukça değerli bir pozisyonda olan double wall bardaklar marka bilinirliği sağlama hususunda da kullanıcılarını memnun etmektedir.

Double wall bardaklar içindeki sıvının ısısını uzun bir süre koruyabilmektedir. Ayrıca yapısından dolayı kullanıcıların elini yakmayarak kolaylık ve pratiklik sağlar. Bir diğer avantajı ise farklı boyutlarda kullanılabildiği için oldukça kullanışlı olmasıdır. Türk kahvesi ya da espresso için ağırlıklı olarak 4 oz, çay için genellikle 7 oz, kahve ve bitki çayları için 8 oz, kahveyi double içmek isteyenler için ise 14 oz tercih edilmektedir. Double wall bardakların karton kapakları da ürünle bütünleyici olmakta, farklı bir hava katmaktadır. Karton kapaklarının olması görünümünün yanında hijyenik anlamda fayda sağlamaktadır. Dışarıdan gelen mikrop, bakteri ve tozların içeceğe temasını engellemektedir.

İzmir’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bu sektörde akla ilk gelen markalardan olan Kahyaoğlu Plastik, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetlerini sağlamaktadır. İlk günkü heves ve heyecanını sahip olduğu tecrübeler ile birleştirerek double wall bardak, sıcak ve soğuk karton bardaklar, karton kaplar, dondurma kapları ve daha pek çok ürün ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kahyaoğlu Plastik hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve ürünlerini incelemek isterseniz https://kahyaogluplastik.com.tr/ web adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır