Doğa dostu yapısı, pratik kullanımı ve muadillerine oranla daha uzun ömürlü olması, karton bardakların tercih edilirliğini oldukça artırmıştır. Hemen hemen her sektörde rahatlıkla kullanan karton bardaklar, üstüne baskı ve tasarım yapılabilmesi sayesinde de kurumsal işletmelerde, hastanelerde, okullarda, kamu dairelerinde ve daha pek çok yerde akla ilk gelen tüketim araçları olmaktadır. 

 

Teknolojinin hızlı gelişimi, karton bardak üretimini de olumlu etkilemektedir. Koku ve sızdırma sorunları olmamakla birlikte müşterilerin renk ve boyut isteklerine de yanıt verebilmektedir. Bu tarz bardaklarda ölçüm olarak “Oz” kullanılmakta, karton bardaklar ise 4 oz, 7 oz, 12 oz ve 16 oz olarak farklı boyutlarda üretilmektedir. 1 oz 29.57 mililitreye denk gelmekte, hesaplamalar da buna göre yapılmaktadır. Bu da tüketicilere istedikleri içecekleri istedikleri bardaklar ile içebilme imkânı tanımaktadır. Yapısında doğal selüloz bulunduğu için içinde ne kadar sıcak bir içecek olursa olsun hammaddeyle karışma gibi bir durum söz konusu değildir. 

 

Yukarıdaki özelliklerinden dolayı kullan – at ürünler arasındaki en popüler ürünler olan karton bardaklar özel davetlerde, ofislerde, fabrikalarda, sinemalarda, seyahat firmalarında, fabrikalarda, kantinlerde, restoranlarda, süpermarketlerde kısacası farklı sektörlerin hemen hemen hepsinde kullanılmaktadır. Ofislerde su sebilleri, çay ve kahve makineleri için çok daha ön planda olmakta, günlük hayatta da asitli ya da buzlu içecekler için kullanılabilmektedir.

 

Bir kurum ya da işletme için ideal bardak tercihi olmasının yanı sıra düğün, kına, nişan, sünnet ya da toplantı gibi organizasyonlarda da baskılı ya da baskısız modelleri önerilmektedir. Üstüne renk, tasarım, logo ya da isim gibi baskılar yapılabilmesi sayesinde karton bardaklar son yıllarda en çok tercih edilen ürün olmaktadır. 

 

Kahyaoğlu Plastik, karton bardaklar, karton dondurma kaseleri, paket servis kapları, şeffaf bardak, take away bardak, plastik bardak, frozen bardak, plastik servis kapları ve baskılı şeffaf bardak gibi hızlı tüketim araçlarını İzmir’de uzun bir süredir müşteriler ile buluşturmaktadır. İhtiyacı karşılamaya yönelik pratik çözümler önermenin yanı sıra beklentiyi de en iyi şekilde karşılamaya odaklanmıştır. Bu yüzden müşteri memnuniyetini her hizmetinde sağlamaktadır. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.