Özellikle son yıllarda, Covid – 19’un da etkisiyle take away(gel al) anlayışı ülkemizde de benimsenmiştir. İnsanlar kafede uzun saatler oturmak yerine içeceklerini alıp hayatlarına devam etmektedir. Hayatın artık çok hızlı yaşanması, iş hayatını da etkilemekte, take away sisteminin entegre edilmesine sebep olmaktadır. Hal böyle olunca, bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak bardaklara talep de bir hayli artmaktadır. Soğuk ve sıcak içecekler artık hemen hemen her yerde plastik bardaklar, karton bardaklar ve double wall bardaklar ile sunulmaktadır. Bu bardakların en önemli özelliği hızlı ve pratik olmasının yanında yapısı gereği kullan – at olmasıdır. İzmir’de bu ürünleri tedarik etmek isteyen herkesin adresi ise şüphesiz Kahyaoğlu Plastik’tir. Neden mi?

 

Kahyaoğlu Plastik faaliyetlerine İzmir’de 1980 yılında başladı. 1998 yılıyla birlikte ise şu an hizmet verdiği Yenişehir’deki iş yerine geçti. Sektöre girdiği ilk andan itibaren firma politikasını en iyi şekilde uygulamakta, hizmet standartlarını arttırmakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerine entegre etmektedir. Plastik ambalaj sektöründe lider olmayı hedefleyerek bu yolda emin adımlarla ilerleyen Kahyaoğlu Plastik, bu hedeften hiç sapmayarak her geçen gün bir öncekinden daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Yenilikçi yapısı sayesinde her talebe hızlı ve doğru çözümler üretmekte, müşterilerinin “İyi ki” demelerini sağlamaktadır.

 

İzmir karton bardak ihtiyacı için 1980’den beri Kahyaoğlu Plastik’i tercih etmektedir. Kahyaoğlu Plastik de kaliteli hizmeti ve kurumsal yapısı ile müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Mutlu referansları sayesinde potansiyel müşterilerine güveni garanti etmekte, profesyonel bir hizmet vadetmektedir. Bunu yaparken de standartlarından hiç vazgeçmemekte, odak noktası her zaman hizmeti en iyi şekilde sunabilmektir.

 

Kahyaoğlu Plastik olarak başta İzmir olmak üzere pek çok şehrin double wall bardaklar, karton bardaklar, salata kapları, plastik çatal ve bardaklar, karton kaseler ve bunun gibi daha pek çok ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Planlamalarımızı uzman ekibimiz ile birlikte yapıyor, müşterimizin ihtiyaçlarını karşılarken vadettiğimiz tarihlerde karşılamaya dikkat ediyoruz.Kurumsal kimliğimiz, bugüne kadarki sayısız iş tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile bu alanda sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek isterseniz https://kahyaogluplastik.com.tr/ web adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.