Lokanta, restoran, kafe, otel ve bunun gibi birçok işletme, özellikle son yıllarda pandeminin de etkisiyle paket servis hizmetine ağırlık vermektedir. Müşterinin gelip alabildiği ya da personellerin evlere – ofislere götürerek teslim ettiği gıdalar, paket servis kapları ile sunulmaktadır. Bu yüzden ihtiyaç ve beklentiye göre farklı pek çok tasarımlar ile tercih edilen paket servis kaplarına talep son dönemde bir hayli artmıştır.

Kullanım alanlarına ve boyutlarına göre kendi aralarında farklılaşan paket servis kapları, hem işletmeye hem de tüketiciye pek çok avantaj sağlamaktadır. Kapaklı olmaları sayesinde hava almayan gıdalar taze kalmakta, bununla birlikte dökülmesi de engellenmektedir. İşletme çalışanlarının ürünleri kolayca taşıyabilmesini sağlamaktadır. Paket servis kabının en önemli özelliklerinden birisi de sızdırmamasıdır. İşletmenin türüne göre sulu yemekler, soslar ya da salatalar gibi dökülme ihtimali olan ürünlerin kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır. Oval ya da dikdörtgen yapıda olan kapların büyüklükleri de işletmenin tercihine göre değişmektedir.

Paket Servis Kaplarının Avantajları

Paket servis kaplarının hava almama ve sızdırmama özelliği, içindeki gıdaların bozulmasını engellemektedir. Özellikle hızlı bozulan, soğuk ya da sıcakta dayanıklılığı olmayan gıdalar, kapaklı bu kaplar ile çok daha uzun süre dayanabilmektedir. Sulu yemek paket servis kapları, sıvı her türlü gıdayı muhafaza edebilmekte, müşteriye teslim ederken yemekleri korumaktadır. Bunun yanı sıra yemekleri ısıtmak için kullanılan fırın ve mikrodalga gibi cihazlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sağlık veya hijyen açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Kullanıcıların yanı sıra işletme için de önemli avantajları bulunmaktadır. İşletmenin kurumsal kimliğini temsil eden en maliyetli reklam aracı olan paket servis kapları, gövdesinde ya da kapağın üstünde markanın ismini, logosunu ya da sloganını taşıyacak şekilde dizayn edilebilmektedir.

Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren, müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya odaklanan Kahyaoğlu Plastik, paket servis kapları, karton bardaklar, plastik bardaklar, salata kapları, plastik bardaklar ve daha pek çok ürünü müşterileriyle buluşturmaktadır. Hızlı ve doğru bir hizmet sağlayarak bugüne kadar sayısız referans elde eden Kahyaoğlu Plastik, kalitesinden bir an olsun ödün vermemektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz www.kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir